הצהרת נגישות שליחת דואר אלקטרוני סגירת חלון
השוואת מחירי צמיגים ב
בחר את מידת הצמיג בעזרת מנוע החיפוש, וקבל את המחיר הטוב ביותר בארץ!
הצמיגים שלך. ההמומחיות שלנו. לקבלת הצעת מחיר הטובה ביותר התקשרו
אמינות האתר היא מעל הכל!
במידה והפנצ'ריה לא עמדה במחירים צור עימנו קשר ב 1-700-701-771
צמיגי טויו

צמיגי טויו – כל השאר סתם צמיגים!

אוהבים ג'יפים? רכבי ארבע על ארבע מפוארים? מתים לקרוע את השטח? יש לי בדיוק את הדבר שאתם צריכים! צמיגי טויו, צמיגי שטח לרכבים אשר נועדו להראות לטבע מי כאן הבוס. עם צמיגי טויו ברכבך, אף מכשול טבע לא יוכל לך, ואתה תוכל להרגיש איך זה להכניע דיונות פריות, ג'ונגלים סבוכים ושלוליות אימתניות, אשר בוודאי היו מכניעות כל רכב. כל רכב, מלבד זה אשר מתהדר בצמיגי טויו כמובן. אתה עוד פה? למה אתה מחכה, הטבע קורא!


טויו – כי היפנים יודעים איך לייצר צמיגים

חברת טויו הינה חברה יפנית לייצור צמיגים אשר נוסדה בשנת 1945, ומאז מייצרת צמיגי איכות ומופת שנה אחר שנה. חברת ענק זו ממוקמת במקום השניים – עשר מבין כלל ענקיות יצרניות הצמיגים, והיא הרוויחה את המקום הזה ביושר רב, עם מחזור מכירות של כשני מיליארד דולר בשנה! מספר זה משקף מכירות בהיקף חסר תקדים, ועם כל כך הרבה לקוחות מרוצים אי אפשר להתווכח! צמיגי טויו הינם שם נרדף לביצועים מעולים וחוויית נהיגה בלתי נשכחת. עשה לעצמך טובה, צייד את רכבך בצמיגי טויו. המכונית שלך תגיד לך תודה. Mytire.co.il - צמיגי טויו


טויו – ה"חרשנית" של הכיתה

צמיגי טויו לא נמכרים כמו לחמניות חמות ככה סתם, שכן חברת טויו מקבלת ציונים גבוהים במבחנים תקופתיים פעם אחר פעם. מגזיני רכב יודעים בדיוק אילו בדיקות ומבחנים חשובים כשזה נוגע לצמיגים, וצמיגי טויו משאירים את אותם בוחנים עם הלסת על הרצפה, והיד עמוק בתוך הכיס, מחפשת אחר הארנק. את צמיגי טויו ניתן למצוא במרבית רכבי מזדה ואף אצל טויוטה פריוס ההיברידית. לא רק מעולה, טויו טובה גם לסביבה! ואני מבטיח לך שזה מביס מחזור בקבוקי פלסטיק בכל יום בשבוע.


מוניטין של מצוינות

כבר הזכרנו שחברת טויו קיימת משנת 1945, ומאז היא פועלת במרץ על מנת לבנות את המוניטין המפואר שלה. כשאם קונים מחברת טויו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם קונים אך ורק איכות. חריצותה של האומה היפנית ידועה לכל, ואין מקום בולט יותר הבחין בכך מאשר חברת טויו – ם תמצאו פועלים מקצועיים ומסורים אשר יעשו הכול על מנת שתקבלו את המוצר הטוב ביותר בנמצא.


הכול טוב ויפה, אבל איך קונים את אותם צמיגים?

יפה שאלתם! צמיגים קונים רק באמצעות מחירון צמיגים, ויותר מכך, באמצעות המחירון הטוב ביותר – של מיטיירס, mytire.co.il, ואתם יכולים להודות לי אחר כך.
חדשות האתר
מוצרים חמים